Nenápadné úložné priestory, ktoré skrášlia váš domov.

Malé nenápadné nábytkové doplnky nám poskytnú vo veciach poriadok a miestnosť bude vyzerať štýlovo a funkčne.  Skvele sa hodia do interiéru každej miestnosti, pričom miestnosť bude vyzerať uprataná a zladená.

Yamazaki vytvoril kolekciu malých viacúčelových prvkov do každej miestnosti, pričom bral ohľad na viacúčelovosť v dizajne. Štýl Yamazaki vnáša do každodenných predmetov kreativitu, s osobitným dôrazom na jednoduchosť, praktickosť, kvalitu a úsporu miesta.

Yamazaiki Compact Tower – odkladací stolík, ktorý môžete mať v obývacej izbe ako konferenčný stolík, alebo v spálni ako nočný stolík je dodávaný v bielej, alebo čiernej farbe, aby ladil s vašimi domácimi dekoráciami. Má dizajn v tvare písmena C.


 

Yamazaki Tower – stojan na topánky, nám poskytuje päť políc na odkladanie topánok, bočné háčiky na zavesenie predmetov a drevený stôl na dekorácie.

 

Yamazaki Rin – zásobník na toaletný papier je príkladom diskrétneho riešenia ukladania ôsmich roliek toaletného papiera, moderného vzhľadu s ľahkým, vzdušným dizajnom kúpelne.

 

Yamazaki Tower – vozík do kúpeľne, kde môžete uložiť toaletný papier, čistiace prostriedky a iné kúpeľňové výrobky. Tenký profilový dizajn sa perfektne hodí k stene, alebo do stiesnených priestorov, môžete vozík otočiť dvoma spôsobmi.  

Copyright © 2016 - ECO DESIGN   |   Všetky práva vyhradené   |   Webdesign: Reklamná agentúra DANMO