Yamazaki TOSCA - chlebník 4376 biely / EcoDesign.sk

Yamazaki TOSCA - chlebník 4376 biely


  • Výrobca:Yamazaki
  • Kód produktu:4376
  • Dostupnosť:Zasielame do 6 - 10 dní

  • 128,00€
Yamazaki TOSCA - chlebník 4376 biely 

Udržujte domáce chleby čerstvé ako v deň, keď ste ich piekli, s týmto elegantným, moderným chlebníkom. Jeho dizajn a pôdorys vám umožňujú bezpečne skladovať chlieb a džemy bez toho, aby ste stratili veľa miesta na pracovnej doske. Jednoduchý magnet v hornej časti drží veko zatvorené. Pánt pozdĺž spodnej časti umožňuje minimálne prúdenie vzduchu, aby sa zabránilo kondenzácii a plesniam. Nie je vzduchotesný. Plochý dizajn umožňuje použitie vrchnej časti na skladovanie alebo ako miesto pre malý spotrebič, ako je kávovar alebo hriankovač.


Priestranné vnútro - Tento elegantný, moderný chlebník nie je len pre vzhľad. Bezpečne uložte viacero bochníkov čerstvého chleba spolu so všetkými džemami a želé, ktoré ich sprevádzajú. Tento priestranný chlebník sa stane raňajkovou skrinkou vašich snov.

Magnetické tesnenie - Tento chlebník má silnú magnetickú západku, ktorá drží sklopné veko bezpečne zatvorené. Je bežnou mylnou predstavou, že chlebníky by mali byť vzduchotesné, ale malé množstvo prúdenia vzduchu bráni tomu, aby sa vlhkosť a plesne uchytili.

Zásobník spotrebičov - Pevný oceľový rám tohto chlebníka slúži ako dokonalá polica pre spotrebiče. Hriankovač alebo mikrovlnka by boli dokonalým spoločníkom chlebníka.Nevyžaduje sa žiadna montáž.


ZNAČKA: Yamazaki vnáša do každodenných predmetov myšlienku a kreativitu prostredníctvom dizajnu inšpirovaného životom v Japonsku. Položky sú vytvárané s osobitným dôrazom na jednoduchosť, praktickosť, kvalitu a úsporu miesta.

●  Veľkosť: 43 x 36,5 x 24 cm

●  Hmotnosť: 5,10 kg

●  Farba: biela

●  Materiál: drevo z jaseňa, oceľ

●  Výrobca: Yamazaki

●  Navrhnuté v Japonsku

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!