Yamazaki Tower - chlebník 5291 čierny / EcoDesign.sk

Yamazaki Tower - chlebník 5291 čierny


  • Výrobca:Yamazaki
  • Kód produktu:5291
  • Dostupnosť:Zasielame do 6 - 10 dní

  • 76,70€
Yamazaki Tower - chlebník 5291 čierny

Hľadáte najkrajší spôsob, ako pridať viac úložného priestoru na kuchynskú dosku? Potom sa pozrite na tento elegantný chlebník. Čisté oceľové puzdro ponúka dostatok priestoru pre všetky vaše obľúbené druhy chleba, čokoládové nátierky alebo čokoľvek iné, na čo máte chuť na raňajky a potrebujete to mať blízko. Vaša tajná zásoba bude ukrytá za elegantnou drevenou doskou, ktorá sa ľahko posúva doľava, alebo doprava a odhalí lahôdky vo vnútri. Ako bonus slúži aj ako doska na krájanie, takže váš krajec chleba môžete pripraviť a vychutnať si ho za chvíľu.


Priestranné vnútro - Tento elegantný, moderný chlebník nie je len pre vzhľad. Bezpečne uložte viacero bochníkov čerstvého chleba spolu so všetkými džemami a želé, ktoré ich sprevádzajú. Tento priestranný chlebník sa stane raňajkovou skrinkou vašich snov.


Nevyžaduje sa žiadna montáž.


ZNAČKA: Yamazaki vnáša do každodenných predmetov myšlienku a kreativitu prostredníctvom dizajnu inšpirovaného životom v Japonsku. Položky sú vytvárané s osobitným dôrazom na jednoduchosť, praktickosť, kvalitu a úsporu miesta.

●  Veľkosť: 31,5 x 24,5 x 18,5 cm

●  Hmotnosť: 2,5 kg

●  Farba: čierna

●  Materiál: oceľ, bambus

●  Výrobca: Yamazaki

●  Navrhnuté v Japonsku

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!