Ion8 Fľaša 400ml One Touch Frog Pond / EcoDesign.sk

Ion8 Fľaša 400ml One Touch Frog Pond


  • Výrobca:Ion8
  • Kód produktu:ION-RF350PBFROG
  • Dostupnosť:Skladom

  • 12,50€
Ion8 Fľaša 400ml One Touch Frog Pond100% nepriepustná športová fľaša na vodu s objemom 350 ml bez obsahu BPA s plynulým prietokom pre hydratáciu bez rozliatia a hygienickým vrchným odklápacím krytom na použitie jednou rukou na cestách.


Dostatočne malý ako detská fľaša na vodu do školských obedárov alebo do menších tašiek do mesta. Vďaka šírke plechovky od sódy sa perfektne zmestí do všetkých držiakov na poháre v aute a vreciek na všetkých batohoch.


Vhodné pre nápoje s teplotou -5 °C až 96 °C. Pri extrémne horúcich nápojoch môže byť nepohodlné držať fľašu bez rukavíc.


Fľaša má vetrací otvor pre plynulý tok bez rozliatia. Bočný výtok umožňuje minimálny sklon pre dokonalú hydratáciu . Ak sa príliš nakloníte, z vetracieho otvoru môže kvapkať voda.


Pred použitím opláchnite fľašu a uzáver studenou vodou. Po použití opláchnite iba teplou vodou a saponátom na riad. Nedrhnite kefami ani abrazívnymi prostriedkami. Pred uskladnením dôkladne vysušte na vzduchu s otvoreným uzáverom. Umývajte ručne alebo v umývačke riadu na studenom umývacom cykle.


Keď je fľaša plná, nezmrazujte ju, nevyvarujte ju ani v mikrovlnnej rúre. Nevhodné pre sýtené nápoje alebo nepitné tekutiny. Neumývajte v umývačke riadu na horúcom cykle.

- vysoko kvalitná a odolná fľaša

- ergonomický tvar fľaše

- viečko dokonale tesní, takže môžete fľašu nosiť bez obáv v batožine pokojne aj dnom nahor

- poistka proti náhodnému otvoreniu - ONE TOUCH / EASY OPEN - všetku manipuláciu ako otvorenie, zatvorenie a zamknutie zvládnete jednou rukou

- pohodlný náustok neobmedzuje plynulý prietok nápoja

- vyklápacie plastové pútko

- nekĺzavý povrch SOFT TOUCH

- netoxický a zdravotne nezávadný materiál Recyclon bez obsahu BPA a ftalátov, ktorý je odolný voči zápachom

- vhodná pre veľmi horúce i veľmi studené nápojeUDRŽATEĽNÉ A ODOLNÉ VOČI ZÁPACHU

Vyrobené z Recyclon™, priehľadného uhlíkovo neutrálneho plastu bez BPA čiastočne vyrobeného z rastlín. Táto fľaša na nápoje je bezpečná pre potraviny, odolná voči zápachu, ekologická, ľahko sa umýva a udržuje nápoje čerstvé a plné chuti.
●  Rozmery: 6,7 × 17,1 cm 

●  Objem: 0,4l

●  Hmotnosť: 102g

●  Materiál: Recyclon™

●  Výrobca: Ion8


 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!