Ion8 Termoska Leak Proof Light Purple 920ml nerez / EcoDesign.sk

Ion8 Termoska 920ml Leak Proof Light Purple nerez


  • Výrobca:Ion8
  • Kód produktu:ION-TS1000PERI
  • Dostupnosť:Skladom

  • 26,50€
Ion8 Termoska Leak Proof Light Purple 920ml nerez100% nepriepustná vákuovo izolovaná termoska na vodu s objemom 920 ml s dvojitou stenou z nehrdzavejúcej ocele ThermoShield bez obsahu BPA s plynulým prietokom pre hydratáciu bez rozliatia a hygienickým vrchným odklápacím krytom na použitie jednou rukou na cestách. 


Perfektná veľká fľaša na vodu pre fitness, telocvičňu, kemping a vonku. Táto fľaša sa hodí na širšie alebo nastaviteľné držiaky na poháre a vonkajšie sieťované vrecká na batohu pre dospelých.


Vhodné pre nápoje s teplotou -5 °C až 95 °C. Pri pití veľmi horúcich tekutín treba dávať pozor, aby ste sa nepopálili.


Termoska má vetrací otvor pre plynulý tok bez rozliatia. Bočný výtok umožňuje minimálny sklon pre dokonalú hydratáciu . Ak sa príliš nakloníte, z vetracieho otvoru môže kvapkať voda.


Pred použitím opláchnite fľašu a uzáver studenou vodou. Po použití opláchnite iba teplou vodou a saponátom na riad. Nedrhnite kefami ani abrazívnymi prostriedkami. Pred uskladnením dôkladne vysušte na vzduchu s otvoreným uzáverom. Umývajte ručne alebo v umývačke riadu na studenom umývacom cykle.


Keď je fľaša plná, nezmrazujte ju, nevyvarujte ju ani v mikrovlnnej rúre. Nevhodné pre sýtené nápoje alebo nepitné tekutiny. Neumývajte v umývačke riadu na horúcom cykle.

- vysoko kvalitná a odolná fľaša

- ergonomický tvar fľaše

- viečko dokonale tesní, takže môžete fľašu nosiť bez obáv v batožine pokojne aj dnom nahor

- poistka proti náhodnému otvoreniu - ONE TOUCH / EASY OPEN - všetku manipuláciu ako otvorenie, zatvorenie a zamknutie zvládnete jednou rukou

- pohodlný náustok neobmedzuje plynulý prietok nápoja

- vyklápacie plastové pútko

- nekĺzavý povrch SOFT TOUCHUDRŽATEĽNÉ A ODOLNÉ VOČI ZÁPACHU

Vyrobené z ľahkej nehrdzavejúcej ocele. Nerezová oceľ je extrémne odolná, vydrží roky a je plne recyklovateľná. Táto znovu naplniteľná a opakovane použiteľná fľaša na nápoje je bezpečná pre potraviny, odolná voči zápachu, ľahko sa umýva ručne a udržuje nápoje čerstvé a plné chuti.
●  Rozmery: 8,0 × 28,5 cm 

●  Objem: 0,92l

●  Hmotnosť: 496g

●  Materiál: nerez

●  Výrobca: Ion8


 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!