SAGAFORM ToGo - termofľaša čierna / EcoDesign.sk

SAGAFORM ToGo - termofľaša čierna


  • Výrobca:Sagaform
  • Kód produktu:5017707
  • Dostupnosť:Skladom

  • 18,50€
SAGAFORM ToGo - termofľaša čierna


Už viac ako 25 rokov Sagaform vytvára švédsky dizajn, naplnený jemným pocitom dávania a prijímania. Pri vývoji užitočných, krásnych a funkčných produktov spolupracuje s renomovanými návrhármi. Preto môže ponúknuť starostlivý dizajn za dobrú cenu. 


Dvojstenná nerezová termofľaša na teplé aj studené SAGAFORM Hot&Cold. 

Neuveriteľne obľúbená oceľová fľaša Sagaform teraz prichádza s trendovou povrchovou úpravou z matnej gumy. Fľaša je dvojstenná, čo znamená, že váš nápoj udrží ľadový po dobu 24 hodín alebo horúci po dobu 12 hodín. 


Použitie a starostlivosť: Pred prvým použitím umyte vodou so saponátom. Ak chcete zachovať čo najdlhšie predvolené teplotu nápoja, odporúčame pred naplnením predhriať horúcou vodou alebo ochladiť studenou vodou. Za účelom ohrevu nikdy nepoužívajte mikrovlnnú ani bežnú rúru. Ak nie je výrobok dlhší čas používaný, odporúčame pred ďalším použitím vypláchnuť horúcou vodou. Odstránite tak možné zostatkové pachy. Nádobu neplňte po okraj. Ponechajte priestor na uzavretie viečkom. Po použití umyte ručne horúcou vodou so saponátom. Po umytí vytrite dosucha. Výrobok neumývajte v umývačke. Ťažko odstrániteľné škvrny na vnútornom nerezovom povrchu čistite čistiacimi prípravkami na nerez. Škvrny od kávy alebo zvyškov čaju možno z nerezového povrchu odstrániť horúcou vodou s pridaním jednej čajovej lyžičky sódy bicarbony. Nádobu uzavrite a roztok nechajte pôsobiť cez noc. Pri čistení nepoužívajte brúsne a bieliace prostriedky a rozpúšťadlá. Výrobok nepoužívajte na uchovanie suchého ľadu alebo nápojov sýtených kysličníkom uhličitým. Výrobok nemožno používať na uchovanie mliečnych produktov a detského jedla z dôvodu rizika bakteriálneho rastu. Vyvarujte sa pitiu veľmi horúcich nápojov priamo z nádoby - NEBEZPEČENSTVO OPARENIA.●  Veľkosť: 7 x 25,5 cm

●  Farba: čierna

●  Objem: 500 ml

●  Hmotnosť: 294 g

●  Materiál: nehrdzavejúca oceľ s medeným povlakom

●  Výrobca: Sagaform  

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!